Mean Well GST60A24-P1J
60 W, Single Output, 24 V@2.5 A Oem/commercial Desktop Ac-dc Power Supply
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Mean Well GST60A24-P1J.
IHS
Datasheet5 páginasHace 2 años
JRH Electronics
Jameco
Farnell
Electro Sonic
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-13.06%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2016-03-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descripciones
Descripciones de Mean Well GST60A24-P1J suministradas por sus distribuidores.
GST60A24-P1J MEAN WELL AC-DC 24 Volt 2.5 Amp 60 Watt Power Supply +More!
AC-DC POWER SUPPLY, DESKTOP ADAPTOR, 60W, 24V/2.5A, LEVEL VI, GST280A SERIES
Power Supply for General Electronics, Industrial, Office Facilities, Telecom, 24V, 2.5A, 60W
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 60W, Hybrid
AC/DC Desktop Adapter 60W, 24V, 2.5A with 2.1x5.5x11mm c+ Output Type; Class I, 3 pole Inlet, Level VI
GST Series 60 W Single Output 24 V DC Plug Desktop Green Adaptor (Level VI)
Adapter, Ac-Dc, 24V, 2.5A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:60W; Output Voltage - Output 1:24V; Output Current - Output 1:2.5A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Mean Well GST60A24-P1J