Mean Well GST120A24-P1M
GST120A24-P1M MEAN WELL AC-DC 24 Volt 5 Amp 120 Watt Power Supply +More!
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Mean Well GST120A24-P1M.
IHS
Datasheet5 páginasHace 2 años
JRH Electronics
Farnell
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-13.63%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Triad MagneticsWSU090-3500
POWER SUPPLY, AC-DC,9V,3.5A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,32W, WSU090 SERIES
Triad MagneticsWSU050-4000
POWER SUPPLY, AC-DC,5V,4A,90-264VIN, ENCLOSED, WALL PLUG, EXTERNAL,20W, WSU050 SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC,6V,4A,90-264VIN, ENCLOSED, WALL PLUG, EXTERNAL,24W, WSU060 SERIES
XP PowerPDM30US05
POWER SUPPLY, AC-DC, DESKTOP, ADAPTER, 20W, 5V4A, 80-264V IN, PDM30 SERIES
Descripciones
Descripciones de Mean Well GST120A24-P1M suministradas por sus distribuidores.
AC-DC POWER SUPPLY, DESKTOP ADAPTOR, 120W, 24V/5A, CLASS I, GST120A SERIES
AC/DC Desktop Adapter 120W, 24V, 5A with Tuning fork Output Type
GST Series 120 W Single Output 24 V Plug 20-48V Desktop Green Adaptor (Level VI)
Adapter, Ac-Dc, 24V, 5A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:120W; Output Voltage - Output 1:24V; Output Current - Output 1:5A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Mean Well GST120A24-P1M