Mean Well GE12I15-P1J
AC/DC 12W 15V Level VI Single Output Wall Mount *AC PLUG SOLD SEPERATELY* see related products
Ficha técnica
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Mean Well GE12I15-P1J.
Master Electronics
Datasheet2 páginasHace 8 años
Farnell
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
Jameco
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Componentes relacionados
Triad MagneticsWSU150-0800
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,0.8A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,12W, WSU150 SERIES
Triad MagneticsWSU150-0800-R
Triad MagneticsWDU15-600
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,0.6A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR,9W, WDU15 SERIES
Descripciones
Descripciones de Mean Well GE12I15-P1J suministradas por sus distribuidores.
POWER SUPPLY, AC-DC EXTERNAL WALL PLUG, 15V, 0.8A, 95-264V, 12W, GE SERIES
GE12I15-P1J MEAN WELL AC-DC 15 Volt 0.8 Amp 12 Watt Power Supply +More!
15V@0.80A; 2.1*5.5*11/5F/C+/20AWG; Adaptor; AC/DC; External Power
15Vdc Wall Plug-In Adaptor Interchangeable AC Plugs (AC Plugs Sold Separately)
AC/DC Power Supply, External Plug In, 1 Output, 12 W, 15 V, 800 mA, Tuning Fork 2.1mm x 5.5mm x 11mm
Adapter, Ac-Dc, 15V, 0.8A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:12W; Output Voltage - Output 1:15V; Output Current - Output 1:800Ma; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Mean Well GE12I15-P1J
Outputs = 1 / Output Voltage V = 15 / Output Current mA = 800 / Output Type = Fixed / Rated Power W = 12 / Input Voltage Min. V = 90 / Input Voltage Max. V = 264 / Input Current mA = 400 / Input / Output Power Type = AC / DC / Input Connection Type = AU Plug / Input Connection Type = UK Type G (BS1363) Plug / Input Connection Type = US Plug / Input Connection Type = Euro Type C (CEE 7/16) Plug / Output Connection Type = 2.1 x 5.5 mm Barrel Plug / Cable Length m = 1.5 / Efficiency % = 85 / Ripple & Noise (V) mV = 150 / Operating Temperature Min. °C = -20 / Operating Temperature Max. °C = 85 / Length mm = 70.7 / Width mm = 40 / Height mm = 38.8