Lumissil Microsystems IS31BL3508B-STLS2-TR
Tape & Reel (TR) Step-Up (Boost) Analog PWM Surface Mount led driver 2.92mm 1.2A Switch 5.5V 1MHz
IHS
Datasheet14 páginasHace 3 años
Datasheet12 páginasHace 12 años
SHENGYU ELECTRONICS
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-12-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Diodes Inc.AP3036KTR-G1
Tape & Reel (TR) Step-Up (Boost) PWM Surface Mount led driver 550mA Switch 16V 1MHz -40C~85C TA
Diodes Inc.BCR420UW6-7
40V -55℃~+150℃ 1 Linear constant current driver 350mA 1.4V~40V SOT-23-6 LED Drivers ROHS
Diodes Inc.BCR421UW6-7
Tape & Reel (TR) BCR421 PWM Automotive AEC-Q101 led driver 350mA 40V -55C~150C TJ
LED Driver, Series Boost, with Single-wire Digital Interface
Lead Free ROHS3Compliant GULL WING DUAL IC LED Driver -40C~85C TA 1.2MHz 5.5V 25mA
Descripciones
Descripciones de Lumissil Microsystems IS31BL3508B-STLS2-TR suministradas por sus distribuidores.
LED Driver Boost 1-CH PWM 6-Pin SOT-23 T/R
IC LED DRV RGLTR PWM SOT23-6 / LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 1.2A (Switch) SOT-23-6
IC MOSFET SW 40V STEP-UP SOT23-6
40V Step-Up Converter W/Int. Mosfet, Sot23-6 (3.0Mm X 3.00Mm), T&r |Integrated Silicon Solution (Issi) IS31BL3508B-STLS2-TR