Lumex SSF-LXH100GD-12V-01
Indicator, Led Pcb Thru-hole Bulb T-1 3/4 Green Green Diffused Round Angl 60DEG
Ficha técnica
Precio y existencias
DistributorSKUMinPkg
RS (Formerly Allied Electronics)SSF-LXH100GD-12V-010500Bulk
12h
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Lumex SSF-LXH100GD-12V-01.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 páginasHace 17 años
Componentes relacionados
Single Color LED, Green, Diffused, T-1 3/4, 5mm
T5Mm Led Spr Pure Green Color Diff 574Nm Alingap |Lumex SSL-LX5093SUGD
KingbrightWP483GDT
Green 100° Diffused 4 mcd 2.2 V Through Hole Cylindrical LED Lamp -T-1 3/4 (5mm)
KingbrightWP934EB/2GD
Dual Green T-1 3 mm 40° Tinted Diffused 30 mcd 2.2 V LED Indicator Through Hole
LED Bi-Level Uni-Color Green 565nm 4-Pin Bulk / LED 3MM RA 2-HI GRN/GRN PC MNT
Dialight553-0121F
553 Series Green Red 3 mm 45° 16/10 mcd 10 mA LED Circuit Board Indicator