Littelfuse SRP1-CBDRL-050NW-N
Solid State Relay, 50A/4 To 32Vdc, Panel Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SRP1-CBDRL-050NW-N
Tendencia de 3 meses:
-2.78%
Cadena de suministros
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2024-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descripciones
Descripciones de Littelfuse SRP1-CBDRL-050NW-N suministradas por sus distribuidores.
SRP1-CB Series 32 VDC 50 A SPST-NO (1 Form A) Instantaneous Solid-State Relay
High-Endurance Solid-State Relay
SSR Panel, 1x50A/240VAC RN, DC in, IP00