Littelfuse SRP1-CBAZL-010NW-N
Solid State Relay, 10A/90 - 280Vac/Panel Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SRP1-CBAZL-010NW-N
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2024-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descripciones
Descripciones de Littelfuse SRP1-CBAZL-010NW-N suministradas por sus distribuidores.
SRP1-CB Series 280 VAC 10 A SPST-NO (1 Form A) Zero Cross Solid-State Relay
SSR Panel, 1x10A/240VAC ZC, AC in, IP00