Littelfuse SLD43U-017
Tvs Axial Hi-Power - Sld43 Uni Lddiode/ T&r |Littelfuse SLD43U-017
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Littelfuse SLD43U-017.
IHS
Datasheet5 páginasHace 8 años
Littelfuse SCT
Fuses Unlimited
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2014-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Littelfuse5.0SMDJ54A
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 54V, RoHS
Littelfuse5.0SMDJ51A
5.0SMDJ Series 82.4 V 5 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
Littelfuse5KP54A
5KP Series - 5000W Axial Leaded Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
5000 W 58.1 Vcl Uni-Directional Axial Through Hole TVS Diode - P600
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 36V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 40V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Descripciones
Descripciones de Littelfuse SLD43U-017 suministradas por sus distribuidores.
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 43V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
SLD Series - High Power Automotive TVS Diode For Protection Against Load Dump Conditions, 43V, 69.4V, P600, RoHS