Lattice Semiconductor LC4064V-25TN100C
IC CPLD 64MC 2.5NS 100TQFP / 3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs
SHENGYU ELECTRONICS
Future Electronics
Verical
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-39.92%
SímboloFootprint
SnapEDA
Footprint
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Lattice SemiconductorLC4064V-75TN100I
CPLD ispMACH® 4000V Family 64 Macro Cells 168MHz 3.3V 100-Pin TQFP Tray
Lattice SemiconductorLC4064V-75TN100C
Lattice SemiconductorLC4064V-5TN100C
CPLD ispMACH® 4000V Family 64 Macro Cells 227MHz 3.3V 100-Pin TQFP Tray
Intel / AlteraEPM7064BTC100-7
CPLD MAX 7000B Family 1.25K Gates 64 Macro Cells 142.9MHz CMOS Technology 2.5V 100-Pin TQFP
Rochester ElectronicsEPM7064BTC100-5
CPLD MAX® 7000B Family 1.25K Gates 64 Macro Cells 212.8MHz 2.5V 100-Pin TQFP Tray