Laird LI0402E190R-10
Ferrite Bead, 0402 [1005 Metric], 19 ohm, 500 mA, LI Series, 0.1 ohm
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Laird LI0402E190R-10.
IHS
Datasheet1 páginasHace 6 años
Datasheet1 páginasHace 0 años
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-77.90%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-08-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Componentes relacionados
Ferrite Beads Multi-Layer 22Ohm 25% 100MHz 600mA 200mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 22Ohm 25% 100MHz 500mA 350mOhm DCR 0603 Paper T/R
TAIYO YUDENBK1005LL220-T
Ferrite Beads Multi-Layer 22Ohm 25% 100MHz 0.4A 0.18Ohm DCR 0402 T/R
Ferrite Beads Chip Bead 19Ohm 25% 100MHz 500mA 1206 T/R
Ferrite Beads Chip 19Ohm 25% 100MHz 1.5A 0.04Ohm DCR 1206 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 22Ohm 25% 100MHz 6A 9mOhm DCR 0805 Paper T/R
Descripciones
Descripciones de Laird LI0402E190R-10 suministradas por sus distribuidores.
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 19ohms 0.1ohms 500mA
EMI Ferrite Chip Bead, 0402, 500MA, 19 Ohms @100MHz, DCR Max 0.10Ohm | Laird Performance Materials LI0402E190R-10
FERRITE, BEAD, 1005, 100MHZ, 19R; DC Resistance Max:0.1ohm; DC Current Rating:500mA; Ferrite Case Style:0402 [1005 Metric]; Ferrite Mounting:SMD; Impedance @ 100MHz:19ohm; Impedance Tolerance:(Not Available); Series:LI ;RoHS Compliant: Yes