Laird HFB259128-100
Ferrite Core, Cylindrical, 254 Ohm, 28.58 mm Length, 12.83 mm ID, 25.91 mm OD
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Laird HFB259128-100.
Laird
Datasheet1 páginasHace 9 años
Sager Electronics
DigiKey
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+19.08%
Cadena de suministros
Introduction Date2010-06-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Componentes relacionados
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 156ohms 300MHz 9.3mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 185ohms 300MHz 7.01mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 170ohms 300MHz 6.99mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 165ohms 300MHz 3.38mm Inside Dia.
Descripciones
Descripciones de Laird HFB259128-100 suministradas por sus distribuidores.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 200ohms 300MHz 12.83mm Inside Dia.
High Frequency EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
FERRITE 125 OHM HINGED 76.20MM