Laird CM0805C161R-10
Ferrite EMI Common Mode Chokes 160ohms 100MHz .3A 0805 SMD
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Laird CM0805C161R-10.
IHS
Datasheet1 páginasHace 8 años
Datasheet2 páginasHace 18 años
element14 APAC
Sager Electronics
DigiKey
Mouser
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+182%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Componentes relacionados
Ind Common Mode Choke Wirewound 90Ohm 25% 100MHz 330mA 0805 Embossed T/R
Inductor RF Chip Wirewound 56nH 2% 100MHz 38Q-Factor 360mA 350mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 56nH 5% 100MHz 38Q-Factor 360mA 350mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ind RF Chip Unshielded Multi-Layer 10nH 5% 100MHz 7Q-Factor Ceramic 350mA 0402 T/R
Ind RF Chip Unshielded Multi-Layer 8.2nH 0.5nH 100MHz 7Q-Factor 350mA 0402
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Descripciones
Descripciones de Laird CM0805C161R-10 suministradas por sus distribuidores.
Choke, Surface Mount, 05 Series, 160 ohm, 300 mA, 2mm x 1.2mm x 1.2mm
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 160R; Product Range:LAIRD TECHNOLOGIES - 05 Series; Impedance:160ohm; DC Current Max:300mA; Case Dimensions:2mm x 1.2mm x 1.2mm; DC Resistance Max:0.35ohm; Filter Case:0805; Filter Terminals:SMD; Impedance;RoHS Compliant: Yes
High Speed Serial Interface Common Mode Chokes
300mA 2 160¦¸@ 100MHz 350m¦¸ 0805 , 2mm*1.2mm*1.2mm
Data Line Filter, 2 Function(s), 0.3A, 4 Pin(s)