Yageo Group Z1810C102BPWZT
FERRITE BEAD, 1KOHM, 3A, 1810; Available until stocks are exhausted
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Yageo Group Z1810C102BPWZT.
Tendencia de 3 meses:
-57.59%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-06-30
LTD Date2023-09-30
Descripciones
Descripciones de Yageo Group Z1810C102BPWZT suministradas por sus distribuidores.
Ferrite Beads Chip 1KOhm 30% 100MHz 3A 0.06Ohm DCR 1810 T/R
Ferrite Bead, 1810, 1 kOhm, 3 A, 60 Milliohm, ± 30%
FERRITE BEAD, 1810, 1 KOHM, 3A; Ferrite Bead Case / Package:1810 [4525 Metric]; Impedance:1kohm; DC Current Rating:3A; Product Range:Z-PWZ Series; DC Resistance Max:60mohm; Impedance Tolerance:± 30%; Product Length:4.5mm RoHS Compliant: Yes