Yageo Group R82IC2220DQ50J
Cap Film 0.022uF 250V PET 5% (7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Yageo Group R82IC2220DQ50J.
Farnell
TME
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-40.33%
Introduction Date2014-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Componentes relacionados
Yageo GroupR82EC2220AA50J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022Uf, Through Hole Mount
Cap Film 0.022uF 100V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.022uF 63V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQ-V1H223JL3
Cap Film 0.022uF 50V PET 5% (7.3 X 3.2 X 5mm) Radial 5mm 105°C Ammo Pack
PanasonicECQ-V1223JM
Cap Film 0.022uF 100V PET 5% (7.5 X 3.2 X 7mm) Radial 5mm 105°C Bulk
Descripciones
Descripciones de Yageo Group R82IC2220DQ50J suministradas por sus distribuidores.
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
CAP FILM 0.022UF 5% 250VDC RAD
22nF ¡À5% 5mm 250V 7.2mm*3.5mm*7.5mm
R82IC2220DQ50J, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
0,022U 250V |Kemet R82IC2220DQ50J
CAP, 0.022UF, 250V, FILM, RADIAL; Capacitance: 0.022µF; Voltage Rating: 250V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: R82 Series; Capacitor Case Style: Radial Box; Capacitor Term