Knowles LRC0603CJ82NGV001T
Ceramic Inductor, 0603, 82nH±5%, 300mA, Ni/Sn (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Knowles LRC0603CJ82NGV001T.
IHS
Datasheet1 páginasHace 1 años
Farnell
Tendencia de 3 meses:
-87.80%
Cadena de suministros
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descripciones
Descripciones de Knowles LRC0603CJ82NGV001T suministradas por sus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
FIXED IND 82NH 300MA 1.8 OHM SMD
INDUCTOR RF, 82NH, 5%, 0603; Inductance: 82nH; Product Range: -; DC Current Rating: 300mA; High Frequency Inductor Case: 0603 [1608 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: 1.2ohm; Inductance Tolerance: ±