Knowles LRC0603CJ18NGV001T
Ceramic Inductor, 0603, 18nH±5%, 300mA, Ni/Sn (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Knowles LRC0603CJ18NGV001T.
IHS
Datasheet1 páginasHace 1 años
Farnell
RFMW
Newark
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-34.75%
Cadena de suministros
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descripciones
Descripciones de Knowles LRC0603CJ18NGV001T suministradas por sus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
FIXED IND 18NH 300MA 600MOHM SMD
Surface Mount Inductor RF Chip Multi-Layer
Inductor Rf, 18Nh, 5%, 2.1Ghz, Smd, Full Reel; Inductance:18Nh; Dc Resistance Max:500Mohm; Self Resonant Frequency:100Mhz; Dc Current Rating:300Ma; Inductor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Product Range:L-14C Series Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology LRC0603CJ18NGV001T