Knowles LRC0201BS5N1GV001T
General Purpose Inductor, 0.0051uH, 5.8824%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Knowles LRC0201BS5N1GV001T.
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descripciones
Descripciones de Knowles LRC0201BS5N1GV001T suministradas por sus distribuidores.
Ceramic Inductor, 0201, 5.1Nh±0.3Nh, 300Ma, Ni/Sn (Rohs), Polarity Half-Marked, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0201BS5N1GV001T
FIXED IND 5.1NH 300MA 550MOHM SM
FIXED IND 5.1NH 300MA 550 MOHM
INDUCTOR RF, 5.1NH, +/-0.3NH, 0201; Inductance: 5.1nH; Product Range: -; DC Current Rating: 300mA; High Frequency Inductor Case: 0201 [0603 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: -; Inductance Tolerance