Knowles LRC0201BJ20NGV001T
Ceramic Inductors, 0201, 20.00nH±5%, 200mA, Ni/Sn (RoHS), Polarity Half-Marked, 7" Reel Paper Tape
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Knowles LRC0201BJ20NGV001T.
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50
Introduction Date2013-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de Knowles LRC0201BJ20NGV001T suministradas por sus distribuidores.
FIXED IND 20NH 200MA SMD
General Purpose Inductor
RF MLI, 0201, 20nH,±5%
INDUCTOR RF, 20NH, 5%, 0201; Inductance: 20nH; Product Range: -; DC Current Rating: 200mA; High Frequency Inductor Case: 0201 [0603 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: -; Inductance Tolerance: ± 5%; S