Knowles EMCP500W472M1GV001T
EMI Filters, 0603, X7R, 50.0V, 4, 700.000pF±20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Paper Tape
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Knowles EMCP500W472M1GV001T.
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Cadena de suministros
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2023-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descripciones
Descripciones de Knowles EMCP500W472M1GV001T suministradas por sus distribuidores.
CAP PASSTHRU 4700PF 20% 50V 0603
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 50V
CERAMIC CAPACITOR 4700PF, 50V, X7R, 20%, 0603; Capacitance:4700pF; Voltage(DC):50V; Capacitor Case / Package:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 20%; Dielectric Characteristic:X7R; Product Range:X2Y Series; Qualification:- RoHS Compliant: Yes