Knowles 2450BP08A0100001T
Band Pass Filters, 0504, 2400-2500MHz, 2W, 1dB, 2.45GHz Mini Passive Band Pass Filter, LGA pads, SMD, Ag/Pt (RoHS),...
Tendencia de 3 meses:
-0.99%
Cadena de suministros
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8534.00.00.85
Introduction Date2025-01-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de Knowles 2450BP08A0100001T suministradas por sus distribuidores.
Band Pass Filters, 0504, 2400-2500MHz, 2W, 1dB, 2.45GHz Mini Passive Band Pass Filter, LGA pads, SMD, Ag/Pt (RoHS), 7" Reel Paper Tape
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 5SMD
2.4GHZ MINI BPF