ITT / Cannon DDMM-50S-Z
Conn D-Subminiature SKT 50 POS 1.4mm Solder ST Thru-Hole 50 Terminal 1 Port
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para ITT / Cannon DDMM-50S-Z.
IHS
Datasheet1 páginasHace 6 años
Farnell
JRH Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-49.73%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
TE Connectivity5747193-2
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SLDR / 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
TE Connectivity5747497-4
D Sub Connector, DB50, Standard, Plug, AMPLIMITE HDP, 50 Contacts, DD, Solder
D Sub Connector, Standard, Receptacle, AMPLIMITE HDP, 50 Contacts, DD, Solder
HARTING Elektronik09665526616
D-Sub Standard Female connector Low-profile Wave soldering termination Rated current 6.5A
AmphenolL717SDD50P
D Sub Connector, DB50, 50 Contacts, Plug, Solder, DD, 17SD Series, Metal Body
HARTING Elektronik09665526612
D-SUB CONNECTOR, FEMALE, WT 14.32 G, CONTACT MATERIAL COPPER ALLOY, D-SUB SERIES
Descripciones
Descripciones de ITT / Cannon DDMM-50S-Z suministradas por sus distribuidores.
CONNECTOR, D-SUB, RECTANGULAR, DMM, D, 50, REC,
D Subminiature Connector, 50 Contact(s), Female, 0.109 inch Pitch, Solder Terminal, Hole .112-.124, Receptacle
Female Sockets,Receptacle 3 50pin Steel,Yellow Chromate Plated Zinc 7.5A
D Sub Conn, Rcpt, 50Pos, Dd, Th; D Sub Connector Type:Standard; Gender:Receptacle; Product Range:D*m Series; No. Of Contacts:50Contacts; D Sub Shell Size:Dd; Contact Termination Type:Through Hole Straight Rohs Compliant: No |Itt Cannon DDMM50SZ