ITT / Cannon DDMM-50P-E
Conn D-Sub PIN 50 POS 1.4mm Solder ST Thru-Hole 50 Terminal 1 Port
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para ITT / Cannon DDMM-50P-E.
IHS
Datasheet1 páginasHace 6 años
Electro Sonic
Tendencia de 3 meses:
-23.23%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date1997-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Componentes relacionados
TE Connectivity5747497-4
D Sub Connector, DB50, Standard, Plug, AMPLIMITE HDP, 50 Contacts, DD, Solder
TE Connectivity1218124-5
Conn D-Subminiature PIN 50 POS Solder ST Thru-Hole 50 Terminal 1 Port Package
AmphenolL717SDD50P
D Sub Connector, DB50, 50 Contacts, Plug, Solder, DD, 17SD Series, Metal Body
Conn D-Subminiature PIN 50 POS 2.76mm Solder RA Thru-Hole 50 Terminal 1 Port
ITT / CannonDDM-50P
Conn D-Sub PIN 50 POS 1.4mm Solder Pot ST Cable Mount 50 Terminal 1 Port
ITT / CannonDDMM-50P
Conn D-Subminiature PIN 50 POS 1.4mm Solder Pot ST Thru-Hole 50 Terminal 1 Port
TE ConnectivityM24308/24-5F
Conn D-Sub PIN 50 POS Solder ST Thru-Hole 50 Terminal 1 Port
AmphenolL717DD50P
D Sub Connector, DB50, Standard, Plug, 17D, 50 Contacts, DD, Solder Cup
HARTING Elektronik09670505654
D-Sub plug, 50 pole, standard, equipped, straight, solder pin, 09670505654
Descripciones
Descripciones de ITT / Cannon DDMM-50P-E suministradas por sus distribuidores.
D-Sub Standard Conn DSUB 50 M PCB STR G50 ZINC
D Subminiature Connector, 50 Contact(s), Male, 0.109 inch Pitch, Solder Terminal, Hole .112-.124, Plug
CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Male Pins,Plug 3 50pin Steel,Yellow Chromate Plated Zinc 7.5A
D-Sub Connector, Plug, 50Pos; No. Of Contacts:50Contacts; Gender:Plug; Contact Termination Type:Through Hole; D Sub Shell Size:Dd; Product Range:D*m Series; Connector Body Material:Steel Body; Contact Material:Copper Alloy Rohs Compliant: No |Itt Cannon DDMM50PE