ITT / Cannon DAA15PK87-F0
ITT Cannon DAA15PK87-F0 DSub Connector Female Unshrouded Solder Cup 15 Pin
Ficha técnica
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para ITT / Cannon DAA15PK87-F0.
Newark
Datasheet1 páginasHace 9 años
Datasheet6 páginasHace 11 años
Datasheet301 páginasHace 25 años
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+34.94%
Componentes relacionados
Rubber shell terminal, Micro-Fit 3.0 crimp terminal, male, 24-20AWG
Connector Accessory, 0.073in Min Cable Dia, 0.073in Max Cable Dia, Contact, Phosphor Bronze
Terminal Male MLX Loose Piece 14GA TO 20GA MOLEX 02-08-2004 REPLACED 31072 TYCO 350705-1
TE Connectivity5499922-1
Conn Ejector Header HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tray
TE Connectivity1-794542-6
Conn Housing PL 16 POS 4.2mm Crimp ST Cable Mount
D Sub Connector, Standard, Plug, AMPLIMITE HD-20 Series, 9 Contacts, DE, Solder Cup
Descripciones
Descripciones de ITT / Cannon DAA15PK87-F0 suministradas por sus distribuidores.
Conn D-Subminiature PIN 15 POS Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
CONNECTOR, D-SUB, RECTANGULAR, DA, A, 15, PLUG, NONE,
D-SUB PLUG 15 POS L/C 119998-0351
D SUB HOUSING, PLUG, DA, 15POS, CRIMP; No. of Positions:15Positions; Connector Type:D Sub; Connector Shell Size:DA; Product Range:-; Gender:Plug; Connector Body Material:Steel Body; For Use With:D sub Connectors RoHS Compliant: Yes