Idec RU42S-C-A24
Relay Plug-In 4Pdt 3A 24Vac Rohs Compliant: Yes |Idec RU42S-C-A24
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Idec RU42S-C-A24.
IHS
Datasheet12 páginasHace 7 años
Master Electronics
Sager Electronics
Switches Unlimited
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-4.39%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.20
Introduction Date2012-05-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descripciones
Descripciones de Idec RU42S-C-A24 suministradas por sus distribuidores.
RU Series Universal Power Relay
General Purpose Relays Relay Plug-In 4PDT 3A 24VAC
Relay; E-Mech, 4PDT Bifurcated, w/led, AC24V coil
Power/Signal Relay, 4 Form C, 4PDT, Momentary, 1190mW (Coil), 3A (Contact), 30VDC (Contact), AC Input, AC/DC Output, Socket Mount