Idec HW1L-M4F01QD-R-12V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Idec HW1L-M4F01QD-R-12V.
Master Electronics
Datasheet62 páginasHace 13 años
Sager Electronics
Lectro Components
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+775%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2021-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F01QD-R-24V
Descripciones
Descripciones de Idec HW1L-M4F01QD-R-12V suministradas por sus distribuidores.
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M4F01QD-R-12V
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Mushroom (40mm) Round Red 1NC Contact 12V AC12V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
HW Series FG Control Unit-Oth2
P/B 22MM LED MOM 40MM MUSHRM F/VOLT