Idec HW1B-M2F10-B
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Idec HW1B-M2F10-B.
Master Electronics
Datasheet62 páginasHace 13 años
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-100%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2021-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Descripciones
Descripciones de Idec HW1B-M2F10-B suministradas por sus distribuidores.
PUSHBUTTON, HW SERIES, PLASTIC BEZEL, EXTENDED, NON-ILLUM, 1NO, MOM, BLACK
22Mm Pushbutton Black Rohs Compliant: Yes |Idec HW1B-M2F10-B
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Momentary Plastic Round Black 1NO Contact Finger Safe Screw Terminal