Idec HW1B-A4F22-Y
Pushbutton Switch, 4PST, Latched, 10A, 24VDC, Snap On Terminal, Din-rail Mount
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Idec HW1B-A4F22-Y.
IHS
Datasheet62 páginasHace 7 años
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2019-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de Idec HW1B-A4F22-Y suministradas por sus distribuidores.
IDEC Corporation HW1B-A4F22-Y Pushbutton; HW Series; Plastic Bezel; 40mm Mush; Non-Illum, 2NO-2NC, Maint, Yell
22Mm Pushbutton Yellow Rohs Compliant: Yes |Idec HW1B-A4F22-Y
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Maintained Plastic Round Yellow 2NO-2NC Contact Finger Safe Screw Terminal
PUSHBUTTON, MAINT, 40mm YLW MUSH, 22