Idec CW4L-M1E10Q4PW
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Idec CW4L-M1E10Q4PW.
IHS
Datasheet24 páginasHace 5 años
Farnell
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-35.21%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2021-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Pushbutton Switch, SPST, On-(off), Momentary, 2A, 48VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Switch Push Button N.O. SPST Flat Button 0.2A 48VDC Momentary Contact Panel Mount Screw
APEMA02501
ACCESSORY, CONTACT BLOCK, SPST-NO, USE WITH A02 SERIES,16A,250VAC, SCREW TERMINAL
Pushbutton Switch, SPST, (on)-off, Momentary, 10A, 24VDC, Quick Connect Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Descripciones
Descripciones de Idec CW4L-M1E10Q4PW suministradas por sus distribuidores.
Pushbutton Switches CW 22mm Metallic bezel ILLD PB Round Flush Momentary 1NO PureWhite 24VACDC
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 240VAC 240VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Pb Switch, Spst-No, 10A, 120Vac, Screw; Product Range:Cw Series; Contact Configuration:Spst-No; Switch Operation:Momentary; Contact Current Max:10A; Contact Voltage Ac Nom:120V; Illumination Colour:White; Contact Voltage Dc Nom:-; Rohs Compliant: Yes |Idec CW4L-M1E10Q4PW