Idec CW1K-33DE22
Switch, Selector; W/key; 22MM; 3-POS Spring Return Key-removable Center Black Bezel
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Idec CW1K-33DE22.
IHS
Datasheet24 páginasHace 5 años
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.65
Introduction Date2021-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de Idec CW1K-33DE22 suministradas por sus distribuidores.
Keylock Switch, 3 Positions, 4PST, Latched, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Keylock Actuator, Panel Mount
Key Selector Switch 22MM 3position Sprin
Keylock Switches KeySelectorSW 22MM 3position
Idec Corp Keyselectorsw 22Mm 3Position
Switch, Key Operated, 4Pst, 10A, 240V; Switch Operation:Momentary Spring Return; Contact Configuration:Dpst-No, Dpst-Nc; Product Range:Cw Series; No. Of Switch Positions:3 Position; Switch Terminals:Screw; Contact Current Max:10A Rohs Compliant: Yes |Idec CW1K-33DE22