Idec APD199DN-R-24V
Switch, 30 Mm Pilot Light, Full Voltage, Red Led, 24V
Ficha técnica
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Idec APD199DN-R-24V.
Electro Sonic
Datasheet30 páginasHace 8 años
Datasheet30 páginasHace 11 años
Datasheet30 páginasHace 14 años
Newark
Lectro Components
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Componentes relacionados
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Momentary Metal Round Red 1NO-1NC Contact Screw Terminal
PANEL MOUNT INDICATOR PILOT LIGHT LED 22MM AMBER 120VAC OIL-TIGHT
APEM1222MA
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 12VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA LED Round Screw Panel Mount with Threads
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
Descripciones
Descripciones de Idec APD199DN-R-24V suministradas por sus distribuidores.
Electromechanical Switch Pilot Light Switch
INDICATOR, LED PANEL MNT, RED, 24V; Moun
APD199DN-R-24V - IDEC APD199DN-R-24V, TWTD LED PL FV
Incandescent Pilot Lights Full Voltage Dome
Panel Mount Indicator, Led, 30Mm, Red, 24V; Led Color:red; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:30Mm; Forward Current If:11Ma; Luminous Intensity:-; Ip / Nema Rating:ip65; Product Range:-; Forward Voltage:24V Rohs Compliant: Yes