Idec APD199DN-G-12V
Pilot Light, Grn, 12V Direct, LED, Full Voltage, 30mm Mounting, Dome Lens
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Idec APD199DN-G-12V.
Electro Sonic
Datasheet30 páginasHace 11 años
Datasheet30 páginasHace 14 años
Lectro Components
Newark
Descripciones
Descripciones de Idec APD199DN-G-12V suministradas por sus distribuidores.
APD199DN-G-12V - IDEC APD199DN-G-12V, TWTD LED PL FV
Indicator Lamp;Supply Voltage:12V; Power Rating:1W; Current Rating:20mA; Current Rating:0.020A; Lens Color:Green
Incandescent Pilot Lights Full Voltage Dome
Indicator Lamp; Lamp Base Type:-; Mounting Hole Dia:-; Current Rating:-; Supply Voltage:12V; Lens Shape:dome; Product Range:twtd Series Rohs Compliant: Yes