Idec APD199DN-G-120V
SWITCH LAMP; For Use With: Switches and P; SWITCH LAMP; For Use With: Switches and Pilot Devices
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Idec APD199DN-G-120V.
Farnell
Datasheet213 páginasHace 20 años
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Lectro Components
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Componentes relacionados
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA LED Round Screw Panel Mount with Threads
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Momentary Metal Round Red 1NO-1NC Contact Screw Terminal
APEM1222MA
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 12VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Descripciones
Descripciones de Idec APD199DN-G-120V suministradas por sus distribuidores.
Pilot Light, Grn, 120V Direct, LED, Full Voltage, 30mm Mounting, LED, Dome Lens
PILOT LIGHT, PNL MNT, LED, MNT-SZ 30MM, GREEN, 120VAC, OIL-TIGHT
APD199DN-G-120V - IDEC APD199DN-G-120V, TWTD LED PL FV
Incandescent Pilot Lights Full Voltage Dome
PILOT LIGHT 30MM LED F/VOLT GREEN
Switch Lamp; Led Color:green; Operating Voltage:120Vac; Mounting Hole Dia:-; Forward Current If:-; Luminous Intensity:-; Ip / Nema Rating:not Rated; Product Range:-; For Use With:switches And Pilot Devices; Switch Terminals:screw Rohs Compliant: Yes