Idec ALD29920N-A-120V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Obsolete
Precio y existencias
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsALD29920N-A-120V0
9h
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Idec ALD29920N-A-120V.
IHS
Datasheet30 páginasHace 14 años
Sager Electronics
Lectro Components
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2012-10-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de Idec ALD29920N-A-120V suministradas por sus distribuidores.
PUSHBUTTON, MOM, AMB, EXT, 120V DIRE FULL VOLTAGE, 30mm MOUNTING, INCAND 2NO CONTACT BLOCKS
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount