Honeywell V7-3E10E8
Switch Limit; Miniature Basic; Plunger Head; SPDT 1NO-1NC; 10A
Obsolete
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Honeywell V7-3E10E8.
IHS
Datasheet9 páginasHace 10 años
Electro Sonic
Cadena de suministros
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2001-05-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-12-21
LTD Date2020-12-21
Componentes relacionados
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Button Wire Lead 10.1A 250VAC 186.42VA 2.94N Screw Mount
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger Wire Lead 2A 125VAC 42VDC 0.75N Screw Mount
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Lever Wire Lead 2A 125VAC 42VDC 0.75N Screw Mount
C&K ComponentsZMSL00130P00JSC
Snap Acting/Limit Switch, Spdt, Momentary, 0.01A, 30Vdc, 1.6Mm, Wire Terminal, Pin Plunger
PanasonicABV1612618
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Lever Wire Leads 3A 250V
Descripciones
Descripciones de Honeywell V7-3E10E8 suministradas por sus distribuidores.
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.5A, 125VDC, 2.46mm, Quick Connect Terminal, Plastic Plunger Actuator, Panel Mount
Basic / Snap Action Switches SPDT 10A 277VAC 250VDC V BASIC SW