Honeywell MLH016BGD14B
Industrial Pressure Sensor 0bar to 16bar Vented Gage Medical 3-Pin
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Honeywell MLH016BGD14B.
JRH Electronics
Datasheet4 páginasHace 15 años
Master Electronics
Electro Sonic
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
LTB Date2018-05-01
LTD Date2018-05-01
Componentes relacionados
HoneywellMLH016BSG01B
Industrial Pressure Sensor 0bar to 16bar Sealed Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH016BGB01B
Industrial Pressure Sensors Gage,Amplified,16Bar 1/4-18 NPT, 9.5Vdc
HoneywellMLH016BGG01E
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0bar to 16bar Vented Gage Medical 3-Pin
Descripciones
Descripciones de Honeywell MLH016BGD14B suministradas por sus distribuidores.
Strain Guage Sensor, Gage, 0.25%, 4-20mA, Cylindrical, Unspecified Mount
Industrial Pressure Sensors Gage,Amplified,16Bar G 1/4-19(DIN 3852-2
Sensors, Pressure Transducers, Stainless Steel Media Isolated
Pressure Transducers |Honeywell MLH016BGD14B
MLH Series All Metal Pressure Sensor, Gage, Amplified, 0 bar to 10 bar Pressure Range, G 1/4 per DIN 3852-2 Port Style, 0.5 Vdc to 4.5 Vdc Regulated Output Type, Packard MetriPak Termination Ty