Honeywell MLH010BGD15B
Industrial Pressure Sensor 0bar to 10bar Vented Gage Medical 3-Pin
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Honeywell MLH010BGD15B.
IHS
Datasheet4 páginasHace 15 años
JRH Electronics
Componentes relacionados
HoneywellMLH010BGB01B
HoneywellMLH010BSB06E
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0bar to 10bar Sealed Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH010BGB06E
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0bar to 10bar Vented Gage Medical 3-Pin
Descripciones
Descripciones de Honeywell MLH010BGD15B suministradas por sus distribuidores.
Strain Guage Sensor, Gage, 0.25%, 4-20mA, Cylindrical, Unspecified Mount
Industrial Pressure Sensors Gage,Amplified,10Bar G 1/8 -O Ring Groov
Sensors, Pressure Transducers, Stainless Steel Media Isolated
Honeywell SST Pressure Transducers-ATF
Mlh/Honeywell |Honeywell MLH010BGD15B
MLH Series All Metal Pressure Sensor, Gage, Amplified, 0 bar to 10 bar Pressure Range, G 1/4 per DIN 3852-2 Port Style, 0.5 Vdc to 4.5 Vdc Regulated Output Type, Packard MetriPak Termination Ty