HIROSE ELECTRIC DF51-24DS-2C
RoHS Compliant Receptacle (Connector Type) Connector Housing
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para HIROSE ELECTRIC DF51-24DS-2C.
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-5.68%
Descripciones
Descripciones de HIROSE ELECTRIC DF51-24DS-2C suministradas por sus distribuidores.
Conn Housing Wire to Board RCP 24 POS 2mm ST Cable Mount Bag
DF51 Series Dual Row 24 Position 2 mm Crimp Socket Wire to Board Connector
Headers & Wire Housings 24P 2R 2MM 2A SOCKET AWG 30 to 22
Board Connector, 24 Contact(s), 2 Row(s), Female, 0.079 inch Pitch, Crimp Terminal, Locking, Black Insulator, Socket
RCPT HOUSING, 24POS, 2MM, PBT, BLK; Product Range: SignalBee DF51 Series; Gender: Receptacle; No. of Positions: 24Ways; Pitch Spacing: 2mm; For Use With: Hirose DF51 Series Socket Crimp Contacts; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)