HIROSE ELECTRIC DF11-14DEP-2A
[Signalbee ] 2.0Mm Pitch, Double-Row Connector (Ul/Csa Compliant) |Hirose/hrs DF11-14DEP-2A
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para HIROSE ELECTRIC DF11-14DEP-2A.
IHS
Datasheet23 páginasHace 2 años
Electro Sonic
Master Electronics
TME
Hirose SCT
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-1.84%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
Footprint
3DDescargar
TraceParts
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Componentes relacionados
Board Connector, 14 Contact(S), 2 Row(S), Female, Straight, Crimp Terminal, Receptacle
TE Connectivity1-1470109-4
Board Connector, 14 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, Solder Terminal
TE Connectivity1-1734516-4
Board Connector, 14 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, Surface Mount Terminal, Receptacle
Rectangular Power Connector, 10 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Receptacle
Conn Housing RCP 12 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Black Bag
Connector Housing, Milli-Grid 51110, Receptacle, 14 Ways, 2 mm, 50394, 87396 Crimp Terminals
Descripciones
Descripciones de HIROSE ELECTRIC DF11-14DEP-2A suministradas por sus distribuidores.
Conn In-Line Adapter M/M 14 POS 2mm Solder ST Top Entry Panel Mount Bag
Connector Adaptor 14 Position Wire to Wire to 14 Position Wire to Wire Plug to Plug Straight Panel Mount
Headers & Wire Housings 2MM M/M ADAPTER 14P TIN W/PNL LOCK
CONN ADAPT PLUG/PLUG 14POS 2MM
14pin 2 2mm Adapter,Headers 2A
ADAPTER, 14POS, PLUG, WIRE-TO-BOARD; Inter Series Connector A: Wire to Board; Convert From Positions: 14Ways; Convert From Gender: Plug; Inter Series Connector B: Wire to Board; Convert To Positions: 14Ways; Convert To Gender