Grayhill 56A30-01-1-04N
Rotary Switch, 30 Deg, # Of Decks: 01, Poles/deck: 1, Positions/pole: 04, Conta
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Grayhill 56A30-01-1-04N.
IHS
Datasheet4 páginasHace 19 años
Master Electronics
Future Electronics
Sager Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+73.33%
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
C&K ComponentsMA04L2NZQD
Switch Rotary SP4T 4 Flush Screwdriver Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC Medical
C&K ComponentsME04S1NZQD
Switch Rotary SP4T 4 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC Medical
C&K ComponentsMA04L2NZQF
Switch Rotary SP4T 4 Flush Screwdriver Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC
Switch Rotary SP4T 4 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
Rotary Switch, 4 Positions, Sp4T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
Switch Rotary SP4T 4 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
Descripciones
Descripciones de Grayhill 56A30-01-1-04N suministradas por sus distribuidores.
Switch Rotary SP4T 4 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
56 Series Single Deck SP4T 30° Panel Mount Solder Lug Rotary Switch
Rotary Sw, 1P, 4 Pos, 0.2A, 115Vac/30Vdc; No. Of Switch Positions:4 Position; No. Of Poles:1 Pole; Angle Of Throw:30°; Contact Current Ac Max:200Ma; Contact Voltage Ac Max:115V; Product Range:56 Series; Illumination:Non Illuminated Rohs Compliant: Yes |Grayhill 56A30-01-1-04N