Gennum GS2978CNE3
Dual coaxial cable driving outputs with selectable slew rate | IC CABLE DRIVER DUAL 16QFN
Obsolete
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Gennum GS2978CNE3.
IHS
Datasheet15 páginasHace 23 años
Newark
Augswan
Future Electronics
X-ON
Cadena de suministros
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2007-04-05
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-06-09
LTD Date2021-12-09
Componentes relacionados
MicrochipEQCO30R5.D
Specialized Interface, Pro-video HD/SDI, Industrial/Inspection, Medical, 3.15V to 3.45V, QFN-16
MicrochipEQCO30T5.2
EQCO30T5.2 Series 3.45 V 4 Gbps Surface Mount HD-SDI Video Cable Driver - QFN-16
MicrochipSY58611UMG
Multiplexer, 58611 Series, 1-Func, 2 Line Input, 1 Line Output, Complementary Output
Analog DevicesMAX7317ATE+
10-Port SPI-Interfaced I/O Expander with Overvoltage and Hot-Insertion Protection
Uart Interface, 1, 12 Mbps, 2.97 V, 3.63 V, Qfn, 16 Rohs Compliant: Yes
Texas InstrumentsSN65HVD63RGTT
IC OOK COAX MODEM TXRX 16QFN / On and Off Keying Coax Modem Transceiver 16-Pin VQFN EP T/R
Descripciones
Descripciones de Gennum GS2978CNE3 suministradas por sus distribuidores.
Multi-Rate Dual Slew-Rate Cable Driver Serial Interface 16-Pin QFN EP
IC, DRIVER, CABLE, HD/SD/ASI, 16QFN; IC Function: Cable Driver; Supply Voltage Min: 3.135V; Supply Voltage Max: 3.465V; IC Package Type: QFN; No. of Pins: 16Pins; Operating Temperature Min: 0°C; Operating Temperature Max: 70°C;