Fastron 1206F-180K-01
General Purpose Inductor, 18uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1206
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Fastron 1206F-180K-01.
IHS
Datasheet1 páginasHace 3 años
Electro Sonic
Master Electronics
Mouser
Cadena de suministros
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2016-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descripciones
Descripciones de Fastron 1206F-180K-01 suministradas por sus distribuidores.
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor
Fastron
1206 WIREWOUND FERR IND 18uH 10%
1206 and Larger Surface Mount Inductors 18nH 2.5 MHz 10%