Fastron 0805AQ-012J-01
Inductor RF Chip Molded/Unshielded Wirewound 12nH 5% 250MHz 80Q-Factor Ceramic 1.6A 45mOhm DCR 0805 T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Fastron 0805AQ-012J-01.
IHS
Datasheet1 páginasHace 3 años
Electro Sonic
Cadena de suministros
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2014-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descripciones
Descripciones de Fastron 0805AQ-012J-01 suministradas por sus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
0805 WIREWOUND CER IND 12nH 5%