Fastron 0402AS-018J-01
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Fastron 0402AS-018J-01.
IHS
Datasheet1 páginasHace 3 años
Electro Sonic
Mouser
Cadena de suministros
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2011-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descripciones
Descripciones de Fastron 0402AS-018J-01 suministradas por sus distribuidores.
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
0402 WIREWOUND CER IND 18nH 5%
0402 SMD Surface Mount Inductors 18nH 250 MHz 5% Tol
Compliant 25 Unshielded 5 % 18 nH SMD/SMT 0402 Ceramic
250MHz 3.1GHz 25 18nH 230m¦¸ ¡À5% 0402 1.2mm*700¦Ìm