TDK B82730G3951A020
General Purpose Inductor, 2200uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B82730G3951A020.
TDK
Datasheet7 páginasHace 27 años
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
Choke, Common Mode, 2.2 mH, 950 mA
2.2 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 400mA DCR 400mOhm (Typ)
Common Mode Chokes Dual 2.2mH 10kHz 500mA 400mOhm DCR SMD Automotive T/R
TE ConnectivityEV28-4.0-02-2M3
Ev28 Common Mode Choke 250Vac, 4A, 2.3Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV28-4.0-02-2M3
TE ConnectivityEH28-4.0-02-2M3
Eh28 Common Mode Choke 250Vac, 4A, 2.3Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH28-4.0-02-2M3
TE ConnectivityRN214-3-02
Common Mode Chokes Dual 2mH 10kHz 3A 55mOhm DCR Thru-Hole
Descripciones
Descripciones de TDK B82730G3951A020 suministradas por sus distribuidores.
Power Line Choke, U Core, 2.2Mh, 0.95A Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82730G3951A020
Power Line Chokes, L=2.2mH Rated current=0.95A, LxWxT:16.5mmx15mmx12mm
Common Mode Chokes Dual 2.2mH 10kHz 950mA 410mOhm DCR Thru-Hole Tray
Tray DUAL IN-LINE 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 950mA 410mOhm 10kHz 16.5mm
300V 950mA 2 2.2mH@ 10 kHz 410m¦¸(Typ) , 16.5mm*15mm*12mm