Eaton SR-5-630MA-AP
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 0.63A 250V Radial 8.5 X 7.6mm Ammo CCC/SEMKO/VDE/cULus
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Eaton SR-5-630MA-AP.
IHS
Datasheet2 páginasHace 18 años
Datasheet3 páginasHace 0 años
Electro Sonic
Sager Electronics
Fuses Unlimited
Master Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+6.34%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Ultra Librarian
SímboloFootprint
Descargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2005-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Componentes relacionados
Bel FuseRST800
Fuse Micro 0.8A 250V Slow Blow 2-Pin Radial Through Hole
Schurter0034.6013
Fuse Subminiature Fast Acting 0.8A 250V Radial 8.5 X 8.5mm Thermoplastic Bag CCC/VDE/cULus
Littelfuse0218.800MXP
218 Series, 5 x 20 mm, Time-Lag (Slo-Blo®) Fuse | FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Littelfuse0239.800HXP
Fuse Miniature Slow Blow Acting 0.8A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Bulk CE/CSA/KC/PSE/UL
Littelfuse37008000410
Fuse Subminiature 0.8A 250V Fast 2-Pin Radial Through Hole Bulk
Bel FuseMRT800
Electric Fuse, Time Lag Blow, 0.8A, 277VAC, 100A (IR), Through Hole, ROHS COMPLIANT
Descripciones
Descripciones de Eaton SR-5-630MA-AP suministradas por sus distribuidores.
SR-5 Series Time Delay 250 V 630 mA Ø 8.5 x 7.6 mm Subminiature Radial Lead Fuse
Fuse, Pcb, 630Ma, 250V, Time Delay; Fuse Current:630Ma; Voltage Rating Vac:250V; Product Range:Sr-5 Series; Voltage Rating Vdc:-; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Case Style:Radial Leaded; Breaking Capacity Current Ac:35A Rohs Compliant: Yes |Eaton Bussmann SR-5-630MA-AP