Eaton SR-5-3.15A-AP
Fuse Subminiature 3.15A 250V Slow Blow 2-Pin Radial Through Hole Ammo Pack
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Eaton SR-5-3.15A-AP.
IHS
Datasheet2 páginasHace 18 años
Datasheet3 páginasHace 0 años
Future Electronics
TME
Electro Sonic
Fuses Unlimited
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+55.60%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Componentes relacionados
Littelfuse38314000000
TIME-LAG FUSE Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 320VAC, 50A (IR), Through Hole, TR5
Littelfuse36914000000
Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 300VAC, 50A (IR), Through Hole, TE5
Bel FuseRST4
Fuse Micro Slow Blow Acting 4A 250V Radial 8.35 X 4 X 8.2mm CCC/PSE/SEMKO/VDE/cULus
Electric Fuse, Time Lag Blow, 3.15A, 300VAC, 100A (IR), Through Hole, TR5
Schurter0001.2510
Spt 5X20, 4 A, 150 Vdc, 250 Vac, Time-Lag T, Non-Resettable Fuse Rohs Compliant: Yes
Schurter0034.6020
Fuse Subminiature Fast Acting 4A 250V Radial 8.5 X 8.5mm Thermoplastic Bag CCC/cULus
Descripciones
Descripciones de Eaton SR-5-3.15A-AP suministradas por sus distribuidores.
SR-5 Series Time Delay 250 VAC 3.15 A Ø 8.5x7.6 mm Subminiature Radial Lead Fuse
FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL / Fuse Subminiature Slow Blow Acting 3.15A 250V Radial 8.5 X 7.6mm Ammo CCC/PSE/SEMKO/VDE/cULus
FUSE, PCB, 3.15A, 250VAC, TIME DELAY; Fuse Current: 3.15A; Voltage Rating VAC: 250VAC; Product Range: SR-5 Series; Voltage Rating V DC: -; Blow Characteristic: Time Delay; Fuse Case Style: Radial Leaded; Breaking Capacity Current AC: 35A; Breaking Capacity Current DC: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)