Eaton SR-5-1.6A-AP
Fuse Subminiature 1.6A 250V Slow Blow 2-Pin Radial Through Hole Ammo Pack
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Eaton SR-5-1.6A-AP.
IHS
Datasheet2 páginasHace 18 años
Datasheet3 páginasHace 0 años
Farnell
TME
Sager Electronics
Electro Sonic
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-3.14%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Bel FuseRST2
Fuse Micro Slow Blow Acting 2A 250V Radial 8.35 X 4 X 8.2mm
Schurter0001.2507.PT
Electric Fuse, Time Lag Blow, 2A, 250VAC, 300VDC, 1500A (IR), Through Hole, 5.4x22.5mm
Littelfuse38311600000
Fuse Cartridge Slow Blow Acting 1.6A 300V Radial 8.5 X 8mm Thermoplastic Ammo VDE
Schurter0001.2507
Spt 5X20, 2 A, 300 Vdc, 250 Vac, Time-Lag T, Non-Resettable Fuse Rohs Compliant: Yes
Schurter0034.6017
Fuse Subminiature Fast Acting 2A 250V Radial 8.5 X 8.5mm Thermoplastic Bag CCC/VDE/cULus
Littelfuse37212000411
Fuse Subminiature 2A 250V Slow Blow 2-Pin Radial Through Hole Bulk
Descripciones
Descripciones de Eaton SR-5-1.6A-AP suministradas por sus distribuidores.
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 1.6A 250V Radial 8.5 X 8.1mm Ammo CCC/PSE/SEMKO/VDE/cULus
Electric Fuse, Time Lag Blow, 1.6A, 250VAC, 35A (IR), Through Hole
SR-5 Series 250 V 1.6 A Radial Can Vertical Subminiature Time Delay Fuse
250V 24A2S 35A Board Mount (Cartridge Style Excluded) 1.6A , 7.6mm*8.1mm
Fuses with Leads (Through Hole) 1.6A 250V SR-5
Micro fuse SR series; 1.6A; 250VAC
FUSE BOARD MOUNT 1.6A 250VAC RAD
SR-5-1.6A-AP, EATON ELECTRONICS
Fuse, Pcb, 1.6A, 250V, Time Delay; Fuse Current:1.6A; Voltage Rating Vac:250V; Product Range:Sr-5 Series; Voltage Rating Vdc:-; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Case Style:Radial Leaded; Breaking Capacity Current Ac:35A Rohs Compliant: Yes |Eaton Bussmann SR-5-1.6A-AP