Eaton HSH1630-3R8457-R
Supercapacitors / Ultracapacitors Supecapacitor HSH 1630 3.8V 450F
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Descripciones
Descripciones de Eaton HSH1630-3R8457-R suministradas por sus distribuidores.
SUPER CAP, HS HYBRID, 450F, 3.8V, RADIAL;
HSH1630-3R8457-R, EATON ELECTRONICS
SUPER CAP, HS HYBRID, 450F, 3.8V, RADIAL; Voltage(DC):3.8V; Capacitance:450F; Discharge Current Max:15A; ESR:0.04ohm; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Case / Package:Can; Capacitor Mounting:Through Hole; Lead Spacing:7.5mm RoHS Compliant: Yes