Eaton HSH1025-3R8117-R
Supercapacitors / Ultracapacitors Supecapacitor HSH 1025 3.8V 110F
Tendencia de 3 meses:
+72.83%
Descripciones
Descripciones de Eaton HSH1025-3R8117-R suministradas por sus distribuidores.
SUPER CAP, HS HYBRID, 110F, 3.8V, RADIAL;
HSH1025-3R8117-R, EATON ELECTRONICS
SUPER CAP, HS HYBRID, 110F, 3.8V, RADIAL; Voltage(DC):3.8V; Capacitance:110F; Discharge Current Max:4A; ESR:0.09ohm; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Case / Package:Can; Capacitor Mounting:Through Hole; Lead Spacing:5mm RoHS Compliant: Yes