Eaton HSH0825-3R8556-R
Supercapacitors / Ultracapacitors Supecapacitor HSH 0825 3.8V 55F
Tendencia de 3 meses:
+252%
Descripciones
Descripciones de Eaton HSH0825-3R8556-R suministradas por sus distribuidores.
SUPER CAP, HS HYBRID, 55F, 3.8V, RADIAL;
HSH0825-3R8556-R, EATON ELECTRONICS
SUPER CAP, HS HYBRID, 55F, 3.8V, RADIAL; Voltage(DC):3.8V; Capacitance:55F; Discharge Current Max:1.8A; ESR:0.2ohm; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Case / Package:Can; Capacitor Mounting:Through Hole; Lead Spacing:3.5mm RoHS Compliant: Yes